HABILIS w internecie:
Facebook Instagram Linkedin Youtube
Telefon
Telefon: 604 190 505

Bezpłatny poradnik "6 najczęstszych błędów w rehabilitacji ręki spastycznej" Pobierz poradnik

Rehabilitacja Po Udarze

CO WYJATKOWEGO OFERUJE CI CENTRUM REHABILITACJI PO UDARZE HABILIS?

Centrum Rehabilitacji po Udarze HABILIS jest specjalistycznym ośrodkiem rehabilitacyjnym skupiającym kilkunastu najbardziej doświadczonych w kraju specjalistów z zakresu fizjoterapii neurologicznej oraz neuropsychologii i logopedii, neurologopedii, a także trenerów motorycznych. Nasza oferta rehabilitacyjna skierowana jest głównie do pacjentów po udarze niedokrwiennym lub krwotocznym  mózgu (wylewie), którzy chcą jak najszybciej odzyskiwać sprawność. Nasze doświadczenie pozwala nam na specjalistyczną rehabilitacje zarówno we wczesnym (kilka miesięcy od zachorowania) jak i chronicznym (kilkanaście miesięcy, nawet do kilkunastu lat od zachorowania) etapie choroby. Nasza oferta skierowana jest do wszystkich tych chorych, którzy są zdeterminowani, aby zwiększyć swoją sprawność  w zakresie funkcji oraz chodu.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta wyślij do nas poniższy formularz:

Formularz  kontaktowy  >>

Zespół HABILIS został stworzony, aby pomagać pacjentom w odzyskiwaniu sprawności na drodze wspólnego wyznaczania i konsekwentnej realizacji konkretnych celów sprawnościowych. Oznacza to, że podczas pobytu w Centrum Rehabilitacji po Udarze HABILIS pacjent planuje i realizuje ustaloną wcześniej strategię funkcjonalnych ćwiczeń, które dają widoczne i wymierne rezultaty, zaplanowane w określonych ramach czasowych. Fizjoterapeuci codziennie wspierają pacjentów w osiągnięciu cząstkowych rezultatów, wyznaczonych w bliższym lub dalszym horyzoncie czasowym (Program S.M.A.R.T. Bliższych Celów  lub Program S.M.A.R.T. Dalszych Celów ). Poziom trudności celów jest uzależniony od wybranej długości pobytu oraz liczby planowanych turnusów.  Wszystkie te elementy są dokładnie analizowane i indywidualnie planowane przed rozpoczęciem pobytu każdego pacjenta. Specjaliści HABILIS są zdeterminowani do realizowania zaplanowanej taktyki tak samo mocno, jak pacjenci, w myśl filozofii firmy: Twój problem jest naszym wyzwaniem.”, zaś osiągnięcie zamierzonych celów jest wspólnym sukcesem i dzieloną satysfakcją pacjenta i fizjoterapeuty.

Jeśli jesteś osobą aktywną, która chce zmaksymalizować szansę na poprawę funkcji ręki, chodu czy mowy, planujesz powrót do pracy lub chcesz osiągać widoczne postępy terapii – zapisz się na Turnus w Centrum Rehabilitacji po Udarze HABILIS! Im wcześniej zgłosisz się po wykwalifikowaną pomoc tym lepiej.

Przeczytaj co piszą o nas nasi pacjenci w Google: 

>> Kliknij i Zobacz opinie

 

 

INTENSYWNA REHABILITACJA PO UDARZE!

Naszym pacjentom zapewniamy 

 

  1. Profesjonalną analizę kliniczną problemów funkcjonalnych Pacjenta, udokumentowaną wieloma międzynarodowymi certyfikatami.
  2. Rehabilitację z pomocą wysoko wykwalifikowanych specjalistów: fizjoterapeutów o najwyższych kompetencjach i doświadczeniu w pracy metodami neurorozwojowymi tj. PNF i Bobath, terapeutów zajęciowych, a także logopedów i neuropsychologów.
  3. Wyznaczenie dopasowanych i osiągalnych dla pacjenta celów rehabilitacji oraz stałą ocenę postępów pacjenta w terapii.
  4. Największe doświadczenie w Polsce w konsultacjach i rehabilitacji pacjentów po udarze mózgu z ortezą SaeboFlex 
  5. Korzystanie z pełnej oferty innowacyjnych produktów Saebo, a także innego specjalistycznego sprzętu do rehabilitacji neurologicznej, który efektywnie łączymy z uznanymi metodami fizjoterapii (Bobath, PNF, etc…)
  6. Możliwość zakwaterowania dla Pacjenta i Opiekuna w naszych apartamentach przy naszym Centrum Rehabilitacji Po Udarze.
  7. Lokalizację w wyjątkowej części Warszawy czyli Starym Mokotowie w sąsiedztwie Łazienek Królewskich i innych wielu atrakcji turystycznych oraz różnorodnych punktów gastronomicznych. 

 

SPRAWDŹ NAJBLIŻSZY TERMIN

Jeśli chcesz otrzymać więcej szczegółów na temat turnusów i informacje o najbliższych możliwych terminach wypełnij i wyślij do nas formularz. 

Kliknij >>> Chcę przejść do formularza

WAŻNE: wypełnienie formularza NIE oznacza rezerwacji turnusu. Po otrzymaniu formularza skontaktujemy się z Tobą telefonicznie.

 

 

ZOSTAW SWOJĄ OPINIĘ

Pełna oferta produktów Saebo

Jeżeli jesteś rodziną pacjenta po udarze i szukasz informacji na takie problemy jak pomóc bliskiej Ci osobie to tutaj znajdziesz odpowiedzi na najważniejsze pytania związane z 6 podstawowymi problemami.